środa, 20 lipca 2016

Od Armina C.D Luny

-Piękna.-Westchnąłem.
-Arabska, prawda?-Zapytałem.
-Owszem, widać że znasz się trochę na koniach.-Odpowiedziała mi. 
Nie mogłem się doczekać mojej pierwszej jazdy w tej stadninie. Nagle do stajni wbiegł Alexy i zaczął szczekać. 
-Alexy! Zamknij się!-Krzyknąłem na niego. 
Pies przestał szczekać. Pogłaskałem go aby się nie bał. 
-Wiesz może na jakim koniu będę jeździć?-Zapytałem.
-Hmm...-Dziewczyna przejrzała mnie wzrokiem.
-Myślę że pasujesz do Wings.-Odpowiedziała.
-Pokażesz mi ją?
-Tak, chodź za mną.-Zgodziła się.
-To ona...-Westchnąłem zadowolony.

Luna?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, pamiętaj o zasadach ortografii i interpunkcji! Prosimy, nie spamuj również w komentarzach. jeśli chcesz promować swoją stronę, możesz z większym powodzeniem zrobić to na chacie.